Meble na wymiar

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wykonujemy meble na wymiar nawet najbardziej nietypowe i pod tym względem spełniamy wymagania i pomysły naszych klientów. Istnieje wiele możliwości na rynku wykonania mebli na specjalne zamówienie, my jako firma wykonująca wszelkiego rodzaju meble na wymiar potrafimy wykorzystać wszelkie możliwości dostępne na rynku, doradzić klientowi i tak wspólnymi siłami wykonujemy meble które będą stanowić doskonałe dopełnienie wnętrza.

Na miejscu u klienta dokonujemy pomiarów, wszystko po to aby efekt końcowy być w 100% dopasowany do wymagań naszego klienta i możliwości montaży, a ściślej mówiąc miejsca gdzie docelowo ma stanąć zamówiony mebel. Podczas pomiarów będziecie mieli Państwo możliwość wyboru koloru, struktury, rodzaju materiałów, gdyż dostarczymy katalogi, wzorniki i próbki. 

Dokładamy wszelkich starań aby jak najdokładniej przenieść Państwa wyobrażenia na rzeczywisty produkt - będąc na miejscu podpowiadamy jakie projekty są możliwe do wykonania i co przede wszystkim warto zrobić. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Państwa. Niczego nie narzucamy, a jedynie informujemy o możliwościach jakie daje nam rynek meblarski.

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i w sposób indywidualny, starając się jak najbardziej dopasować do potrzeb naszych klientów. Korzystamy z wysokogatunkowych materiałów, gwarantujących najwyższą jakość.

Meble na wymiar wykonane przez nas to gwarancja pełnego zadowolenia.

Realizujemy zamówienia na meble na wymiar w Raciborzu i okolicach, na terenie śląska, ale również od jakiegoś czasu obsługujemy cały kraj, Czech, Niemcy, a nawet Holandie.

Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar

Kuchnia to jedno z ważniejszych miejsc w każdym domu, więc warto zadbać aby była taka w której będzie się chciało przebywać z prawdziwą przyjemnością.

Więcej

Szafy i komody

Szafy i komody

Odpowiednia szafa i komoda czyli podstawowe meble w każdym domu, dużo może pomieścić i stanowić eleganckie dopełnienie sypialni czy przedpokoju.

Więcej

Meble łazienkowe

Łazienki

Meble łazienkowe to meble, które można by powiedzieć, że są równie ważne jak pozostałe wyposażenie domu, muszą być trwałe, odporne na wilgoć i eleganckie.

Więcej

Meble biurowe

Meble biurowe

Meble do biura, muszą robić wrażenie na potencjalnych klientach każdej firmy, która pragnie być pozytywnie odbierana jako odpowiedni partner w biznesie.

Więcej