Kuchnie na wymiar

Kuchnia to jedno z ważniejszych miejsc w każdym domu, więc warto zadbać aby była taka w której będzie się chciało przebywać z prawdziwą przyjemnością.

Kuchnia to według większości naszych klientów najważniejsze pomieszczenie w domu i dlatego też z należytą starannością wykonujemy meble kuchenne na wymiar. Wraz z klientem tworzymy projekt spełniając jego wymagania i upodobania kolorystyczne i te odnośnie stylu przyszłych mebli do jego kuchni. Dobieramy materiały i wykończenia tak żeby maksymalnie wykorzystać powierzchnie kuchenną, podkreślić detale oraz dokładamy wszelkich starań aby końcowy efekt był estetyczny i spełnił w 100% oczekiwania klienta.

Materiały używane przez naszą firmę do wykonania mebli kuchennych są sprawdzone pod każdym względem, a co najważniejsze są trwałe i posłużą wszystkim długie lata, ciesząc oczy właścicieli i ich gości. Długoletnie doświadczenie oraz niezliczona już ilość wykonanych mebli nie tylko kuchennych jest najlepszym świadectwem tego, że jesteśmy firmą godną zaufania, otwartą na nowości, zmiany i nowe wyzwania.

W naszej ofercie blatów i frontów kuchennych znajdziesz bogaty wybór kolorów, struktur, wzorów frontów oraz blatów. Wszystko dopasujemy do Państwa wymagań, tak aby kuchnia zachwyciła każdego, a także była funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu.

Gwarantujemy, że z nami stworzysz swoją wymarzoną kuchnię.

kuchnia-biala-polysk
 • kuchnia-biala-polysk
Narożnik kuchenny
 • Narożnik kuchenny
 • Opis:

  Doskonale wykorzystana niewielka powierzchni w tej kuchni przez wprowadzenie narożnej szafki ze zlewozmywakiem odpowiedniej ilości blatu roboczego i zabudowy wszystkich niezbędnych sprzętów.

Tanie meble kuchenne
 • Tanie meble kuchenne
 • Opis:

  Kuchnia na wymiar , w której połączona została tradycja z nowoczesnością, białe meble meble z ciemnym blatem oraz jasno brązowe uzupełnienie w pozostałej części kuch. Bardzo ciekawe i nietuzinkowe rozwiązanie.

aranzacja-kuchni-nowoczesnych
 • aranzacja-kuchni-nowoczesnych
Białe meble kuchenne
 • Białe meble kuchenne
 • Opis:

  Białe meble kuchenne w nieco nowocześniejszej odsłonie. Doskonale dopasowane blaty i górne szafki specjalnie dobrane tak aby pomieszczenie wydawało się większe

kuchnia-w-stylu-skandynawskim
 • kuchnia-w-stylu-skandynawskim