O nas

Od wielu lat istniejemy na rynku i powodzeniem i zaangażowaniem wykonujemy meble kuchenne na wymiar oraz meble pokojowe, zabudowy na wymiar, według indywidualnego projektu tak aby trafić w gust klienta. Wszystkie nasze meble wykonane są z dbałością o każdy szczegół oraz tylko ze sprawdzonych, trwałych materiałów, by cieszyły właścicieli przez długie lata.

Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i w znacznym stopniu staramy się ułatwić zakup nowych mebli. W związku z tym proponujemy zamówienie i wykonanie mebli bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie telefon do naszej firmy, a my zajmiemy się resztą. Przyjedziemy do Państwa domu, wykonamy pomiary, projekt, dobierzemy z szerokiego wyboru materiałów ten, który najbardziej przypadł klientowi do gustu.

Dodatkowo każdy może mieć pięknie wyposażony dom, ponieważ u nas można zamówić meble w rozliczeniu ratalnym.

Dla naszych klientów mamy oprócz doskonale wykonanych mebli również bezpłatny transport i montaż.

W ciągu tych kilkunastu lat pracy zgromadziliśmy ogromne portfolio realizacji. Część wykonanych przez nas mebli przedstawiamy w zakładce galeria na tej stronie. Przez lata naszej pracy obserwowaliśmy zmieniającą się modę w dziedzinie meblarskiej, meble wykonane na początku naszej działalności bardzo odbiegają od tych wykonywanych obecnie. Moda i trendy się zamieniają z każdym rokiem, a my wciąż się dokształcamy aby nadążyć za nowościami i trendami na rynku meblarskim.

Nasze wykonanie doceniają nie tylko mieszkańcy Raciborza i okolic, ale również całej Polski, Czech, Holandii i Niemiec, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za tym, aby to właśnie w nasza firma wykonała dla Państwa odpowiednie meble.

Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, biur, sklepów i instytucji. Zapraszamy serdecznie również do naszego warsztatu mieszczącego się w Raciborzu przy ul. Kozielskiej 3.